Mensen die mij een beetje volgen, weten dat ik veel “heb” met Ryanair.
- Ze brengen me voor een euro of 5 altijd op de minuut nauwkeurig van Eindhoven naar Dublin, en – niet onbelangrijk – voor een tientje of zo ook weer terug. En weer op tijd.
- Hun ‘business model’ lijkt heel veel op dat van NNC. Let op: geen overschatting, maar ook geen onderschatting. Het gaat om het principe, de manier van denken. (Maar bij ons is de koffie gratis, en er is ook nooit sprake van geweest dat u in Valkenswaard voor toiletbezoek zou moeten gaan betalen. Zijn wij dan nóg beter? :-))
Daarom vond ik deze foto wel grappig. Ook omdat Michael O’Leary zich altijd en overal durft uit te spreken. In dit geval voor 1 Europa. Vrijdag zullen we het weten… En, ere wie ere toekomt, deze foto is geknipt vanaf de site van The Irish Idependent, inclusief de credits.
